PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER

Ücretsiz PES 2018 İndir!
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.57 GB
  • Version 2.1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma KONAMI
Yılların oyunu PES 2018 tam kalitesi ile mobilde. Futbol oyunu denince akla ilk gelen oyun olan PES 2018 Android Markette!

PES 2018 ile muhteşem bir mobil futbol deneyimi sizleri bekliyor, Dünya çapında en beğenilen futbol oyunlarından biri olan oyun sevenleri tarafından oldukça olumlu oy aldı. Oyuncuların tüm yorumları olumlu yönde ve ücretsiz olmasından memnunlar. 2017- 2018 sezonlara ait takımlar ve futbolcular ile güncel veriler bulunmaktadır. Türk takımlarından ise Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray oyunun içerisinde güncel oyuncu listesi ile bulunuyor. 

Kendi takımınızı yöneterek takımınızı her zaman geliştirin ve UEFA şampiyonlar ligi ve diğer liglere rekabet fırsatını yakalayın.

Gerçekci oyuncu grafikleri konsol versiyonundaki ile çok benzer durumda, ince geçişler ve size göre hareket eden oyun ile oyunun tadını alacaksınız. 

 Oyunun içerisinde sadece büyük ligler değil yerel ligler de bulunuyor kendi takımınızı oluşturduğunuzda yerel liglerden başlayarak her sezon lig atlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile oynamak isterseniz çevrim için eşleşmeli oyun ile arkadaşınız ile kıyasıya bir maç yapabilir kim daha iyi kanıtlayabilirsiniz. Her güncellemede yeni bir özellik eklenen PES 2018'e son güncellemede ses ve görüntü iyileştirmesi yapıldı kesintisiz ve kaliteli bir futbol oyunu olduğu kullanıcı yorumlarına göre ortada.

PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER indir